عکس جدید سوشا مکانی و همسرش ساناز

عکسی جدید از سوشا مکانی و نامزدش

سوشا مکانی و عکس جدید نامزدش ساناز

سوشا مکانی که بدلیل انتشار عکس و ویدیوی خصوصی خود و شائبه کار غیراخلاقی چند صباحی رو در زندان سپری کرد و حتی تا محروم شدن مادام المعر از فوتبال رفت،امروز با انتشار عکس خود و نامزدش رسما رابطه خود با دختری که در عکس و و فیلم های لو رفته بود رو قانونی جلوه داد

او با انتشار عکس زیر نوشت :

عکسی جدید از سوشا مکانی و نامزدش,عکس جدید سوشا مکانی و همسرش ساناز

متاسفانه خیلی ها در این چندهفته اخیر به حاشیه ها دامن زدند که این دنیا و آن دنیا باید پاسخگو باشند.کاری نکردم که پشیمان باشم و همه کارهایم قانونی و رسمی بوده است.کار اشتباه را کسی انجام داد که صفحه شخصی ام را هک کرد و زندگی و اینده ام تحت تاثیر این کار قرار گرفت.

در جایی زندگی می کنم که همه دوستدار من نیستند و خیلی ها دشمن هستند. متاسفانه اسیب اصلی را نامزدم دید و او تنها ماند، کاری به زندگی شخصی کسی ندارم اما فردی که باعث جدایی چندروزه ما در زندان شد، کار اشتباهی کرد. بیشتر از اینکه نگران اینده فوتبالی ام باشم،نگران ابرویم هستم و در اخر یادمون باشه که این دنیا زنگ اخر نیست ، زنگ بعد حساب داریم

نکته جالب این عکس حجاب نامزد سوشا مکانی است !!

هستی دانلود عکس ,سوشا ,مکانی ,جدید ,کار ,انتشار ,سوشا مکانی ,مکانی و ,عکس جدید ,انتشار عکس ,با انتشارمنبع

ویدفا | بزرگترین وبلاگ کلیپ

دانلود فصل دوم سریال Wayward Pines قسمت 7

دانلود قسمت 3 فصل اول سریال Legends of Tomorrow

شاه مازندران دستگیر شد + فیلم و عکس

دانلود قسمت شانزدهم 16 سریال شهرزاد

گلشیفته فراهانی در حال ساز زدن صوفیانه

دانلود فیلم مصاحبه عادل فردوسی پور با علی دایی

مشخصات

آخرین جستجو ها

فروشگاه اینترنتی هر چی بخوای اینجاست مرکز لیزر موهای زائد نیاوران MyFilimo | مای فیلیمو تخفیف باهم موزیک بزرگترین مرجع دانلود موسیقی هواداران فرزاد فرزین فان فست - دانلود آهنگ بندری - متن آهنگ بندری dltopapk تحقیقـ|انواع تحقیق های جدید و مفید